کد خبر : 715 29 می 2021 ساعت [ 10:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیسی لایق‌ترین افراد را برخواهد گزید

استاد علوم تربیتی دانشگاه گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی، فردی فراجناحی است و این یک مزیت محسوب می‌شود. فاطمه‌بیگم رضازاده، استاد علوم تربیتی دانشگاه در رابطه با شعار انتخاباتی “دولت مردمی، ایران قوی” ستاد سید ابراهیم رئیسی گفت: اگر این شعار، به معنای واقعی کلمه تحقق پیدا کند، به نفع مردم در جهات مختلف فرهنگی، اقتصادی، […]

استاد علوم تربیتی دانشگاه گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی، فردی فراجناحی است و این یک مزیت محسوب می‌شود.

فاطمه‌بیگم رضازاده، استاد علوم تربیتی دانشگاه در رابطه با شعار انتخاباتی “دولت مردمی، ایران قوی” ستاد سید ابراهیم رئیسی گفت: اگر این شعار، به معنای واقعی کلمه تحقق پیدا کند، به نفع مردم در جهات مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و… به قدرت خواهیم رسید.
وی با اشاره به اینکه رئیسی می‌تواند بهترین و لایق‌ترین افراد را برای دولت خود درنظر بگیرد، ادامه داد: بعد از پست ریاست جمهوری، اهمیت افرادی که به عنوان مسئول و وزیر انتخاب می‌شوند را نمی‌توان نادیده گرفت. چراکه وقتی تمام اعضای دولت با یکدیگر هماهنگ و یکدل باشند در جهت رفع نیازهای مردم برمی‌آیند.
رضازاده با اشاره به مزیت فراجناحی‌بودن ایشان گفت: رئیس‌جمهور برای اینکه مسئولیت خود را به درستی و عادلانه انجام دهد، نباید از جناح خاصی باشد، زیرا شخصیت فراجناحی است که سلایق کل کشور را در برمی‌گیرد.
انتهای پیام/