کد خبر : 764 30 می 2021 ساعت [ 22:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سعید محمد ستادهای خود را در حمایت از رئیسی فعال می کند

دکتر سعید محمد به همراه اعضای ستاد انتخاباتی خود با سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار صمیمانه که دو ساعت به طول انجامید، سعید محمد به ارائه گزارشی از روند شکل‌گیری و ساماندهی ستادهای مردمی، برنامه‌های تدوین شده برای دولت آینده و همچنین ظرفیت‌های فعال شده از شبکه جوانان مؤمن و […]

دکتر سعید محمد به همراه اعضای ستاد انتخاباتی خود با سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار صمیمانه که دو ساعت به طول انجامید، سعید محمد به ارائه گزارشی از روند شکل‌گیری و ساماندهی ستادهای مردمی، برنامه‌های تدوین شده برای دولت آینده و همچنین ظرفیت‌های فعال شده از شبکه جوانان مؤمن و انقلابی سراسر کشور پرداخت.

وی همچنین از آمادگی کامل این ستادها برای فعالیت درحمایت از سید ابراهیم رئیسی خبر داد و تاکید کرد که زمینه این فعالیت‌ها نیز آماده شده است.

سید ابراهیم رئیسی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های سعید محمد و تیم همراه وی در ماه‌های اخیر و تأکید بر حفظ ظرفیت بزرگ ایجاد شده ذیل ستادهای دکتر محمد گفت: مجاهدت‌هایی که مخلصانه و با احساس تکلیف شما را به ورود در این عرصه کشاند، عندالله محفوظ است و از این ظرفیت‌ها باید استفاده شود.

در پایان این دیدار دکتر محمد اعلام کرد ستادهای وی با حفظ ساختار سابق آن و با عنوان جدید ستادهای جوان حامی سید ابراهیم رئیسی در ایام تبلیغات انتخاباتی به فعالیت‌های خود برای تحقق “دولت جوان انقلابی” و حمایت از آیت‌الله رئیسی ادامه خواهند داد.